Zakład sitodruku +48 91 812 62 61 sitodruk@egarscreen.com.pl

Torby ekologiczne z nadrukiem

Firma Egar Screen już od 1991 roku tworzy koszulki z nadrukiem na zamówienie. Dzięki doświadczeniu gromadzonemu przez lata pracy, oraz nieustannemu rozbudowywaniu zaplecza technicznego, jesteśmy w stanie zrealizować niemalże każde zamówienie na produkty reklamowe. Wykonujemy wysokiej jakości nadruki na koszulkach i bluzy z nadrukiem

Torby ekologiczne z własnym nadrukiem

Naszym Klientom oferujemy nie tylko druk na koszulkach, ale również szereg innych usług. Przedsiębiorcom polecamy ubrania robocze z nadrukiem, które nie tylko zabezpieczą Państwa pracowników, ale pomogą też w identyfikacji firmy. Zwracamy szczególną uwagę na ochronę środowiska, stąd w naszej ofercie ekologiczne torby na zakupy z nadrukiem. W naszej ofercie znajdą Państwo torby bawełniane wielokrotnego użytku, torby polipropylenowe non-woven oraz cieszące się coraz większa popularnością torby papierowe, które łatwo można poddać recyklingowi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakładu sitodruku Egar Screen ze Szczecina.

Nadruki na ubraniach i innych materiałach

Główną techniką wykorzystywaną przez nas jest sitodruk. Jest to jedna z najpopularniejszych, a zarazem znana od kilkudziesięciu lat technika nanoszenia nadruku na koszulki. Do wielokolorowych nadruków na odzieży i torbach reklamowych wykorzystujemy druk DTG. Ta technika pozwala wyprodukować jeden egzemplarz, na przykład koszulki z własnym nadrukiem. Naszym Klientom proponujemy też haft komputerowy na koszulce, lub innym materiale, oraz aplikację folią flex i flock. Ta technika pozwala przenieść jednobarwną folię na materiał.

Nasza Oferta

Cenniki toreb
z nadrukiem
Zobacz więcej
Odzież
reklamowa
Zobacz więcej
Rodzaje
koszulek i bluz
Zobacz więcej
Odzież
robocza
Zobacz więcej
Techniki
nadruków
Zobacz więcej
Torby
ekologiczne
Zobacz więcej
Akcesoria
reklamowe
Zobacz więcej
Druk
na metalu
Zobacz więcej
Druk
na tworzywie
Zobacz więcej

Zakład
Sitodruku
EGAR SCREEN
powstał
na początku
lat 90-tych.

Zobacz więcej

Od 1991 roku oferujemy naszym Klientom produkt najwyższej jakości. Jest to możliwe dzięki dużemu doświadczeniu gromadzonemu przez lata pracy z tak wyjątkową technologią druku jaką jest sitodruk, rozszerzony z czasem o inne technologie nakładania aplikacji - druk cyfrowy.

Do wykonywania powierzonych nam zleceń wykorzystujemy wysokiej jakości materiały i sprzęt drukarski. Zagadnienia nowoczesnego druku nie mają dla nas tajemnic.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.